Nabídka pro města a obce

PUBLIKACE

Vydáváme publikace kreseb historické architektury obcí a měst, které jsou podrobným klíčem k poznání památek těchto sídel. Pozornost je věnována nejen památkově chráněným objektům, ale i dalším neméně zajímavým stavbám, na které se památková ochrana nevztahuje.

Kresby jsou doplněny krátkým popisným textem a jednotlivá sídla jsou uvedena stručným památkově-historickým úvodem. Publikace jsou vydávány ve formátu A5 s lesklou laminovanou barevnou obálkou a lepenou vazbou.

Pokud máte zájem o vytvoření  publikace s perokresbami památek Vašeho města či obce, stačí objednat u nás nejméně 50 kusů za cenu 160 Kč za kus nebo s mapou na konci za 170 Kč za kus a my ji do dvou měsíců vydáme. Dražší by byla barevná verze knížky s perokresbami domalovávanými akvarelem.

 

Jairetin_01      Jachymov      Cítov

 OMALOVÁNKY

Omalovánky s deseti kresbami nejvýznamnějších památek města. Cena je 6000 Kč za kresby a grafické zpracování + jednotlivé výtisky dle ceníku tiskárny (100 ks – 30 Kč za kus, 200 ks – 25 Kč za kus, 500 ks – 19 Kč za kus, 1000 ks – 17 Kč za kus)


SOUBORY KRESEB NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH PAMÁTEK MĚSTA ČI OBCE

Objednejte si u nás vytvoření souboru kreseb významných památek Vašeho města či obce. Kresby lze využít pro doplnění internetových stránek, místních novin, kroniky nebo jako ilustrace informačních a propagačních materiálů.

Menší soubory jsou kresleny ve formátu A4 a jejich prodejní  cena  je 900 Kč za obrázek,  jako originál. Větší soubory  kreseb jsou ve formátu A5 a zašleme v elektronické podobě na CD ve vysoké kvalitě a rozlišení 1200DPI. Cena CD s 20-ti kresbami je 10.000 Kč.

 DALŠÍ PRODUKTY S MOTIVY KRESEB VAŠICH PAMÁTEK

Dále je možné u nás objednat výrobu kalendářů, pohlednic, Vánočních a Novoročních přáníček či jubilejních listů s motivy kreseb Vaši města i obce.

KALENDÁŘE lze objednat ručně i strojově vázané, typ a rozměr papíru je možné individuálně domluvit.
Zde ukázka realizace A3 kalendáře pro Jáchymov a stolního kalendáře pro Hrobčice…

 

 

Nově nabízíme vytvoření betlému s kresbami historických staveb Vašeho města či obce.
Tento jsme připravovali pro obec Heřmanův Městec…

aaaimg_2439

 

Ukázka malované mapy pro město Lomnici nad Popelkou.

Mapa_Matej-Barta_OK_FULL_RGB-web